برگزاری پنجمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی

۲۲ دی ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۷ کد خبر : ۲۱۲۵ اخبار شاخص اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۵۳

 

احتراماً، به پیوست تصویر بخشنامه شماره ۷۲۵۳۵/‏۷۰‬ مورخ ۸ دیماه ۹۵ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص برگزاری پنجمین جشنواره "فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی" ارائه می گردد. ضمن اطلاع دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشکده موارد زیر مدنظر قرار گیرد.

۱. شرکت در جشنواره فوق از طریق ثبت نام در وبگاه جشنواره به نشانی http://tdc.iau.ir/farhikhtegan و مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ می باشد.

۲. بازه زمانی بررسی مدارک و مستندات از ابتدای سال ۱۳۹۳ تا پایان سال ۱۳۹۵ برابر با مارس ۲۰۱۴ تا آخر سال ۲۰۱۶ میلادی می باشد.

۳. برگزیدگان چهار دوره قبلی جشنواره نمی توانند به عنوان برگزیده در همان بخش معرفی و انتخاب شوند.

۴. فقط یک نفر از برترین های بخش های مختلف علمی و پژوهشی هر دانشکده مطابق با بخشنامه شماره ۲۵۲۳۶/‏۷۰‬ مورخ ۱۰ اردیبهشت ۹۳ حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۵ پس از تایید مستندات پژوهشی و ثبت امتیاز پژوهشگر برتر در فرم مربوطه به همراه مستندات امتیاز آور به حوزه این معاونت معرفی گردد.

۵. فقط یک نفر از کارآفرینان برتر آن دانشکده مطابق بخشنامه شماره ۶۳۰/‏۸۱‬ مورخ ۱۶ فروردین ۹۴ انتخاب و حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۵ پس از تایید مستندات پژوهشی در فرم مربوطه به همراه مستندات به این حوزه معرفی گردد.

۶. در صورت انتشار کتاب با یکی از ناشران بین المللی معتبر، اصل کتاب به همراه فرم داوری حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۵ به حوزه این معاونت ارسال گردد.

۷. بخش های مختلف جشنواره شامل گروه های علوم انسانی، علوم پایه، هنر و معماری، کشاورزی و منابع طبیعی، فنی و مهندسی، دامپزشکی و پزشکی می باشد.

 

دکتر فرید جمالی

معاون پژوهش و فناوری

 

 

کلید واژه ها: جشنواره فرهیختگان دانشگاهمعاونت پژوهش و فناوری


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p>
لینک دانلود فایل

۱ رای