فراخوان جذب شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و صاحبان ایده

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۰ کد خبر : ۲۱۸۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۱۷
دانشگاه آزاد اسلامی برای جذب و استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان ، واحدهای فناور و صاحبان ایده در مرکز دوم پارک علم و فناوری فراخوان داد.
فراخوان جذب شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و صاحبان ایده

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن فراخوان جذب شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و صاحبان ایده آمده است: «به اطلاع پژوهشگران، استادان دانشگاه، دانشجویان، شرکت‌های مهندسی، دانش‌بنیان و واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با هدف توسعه تجاری‌سازی، تسهیل فرایندهای کارآفرینی بر پایه اقتصاد دانش‌بنیان، در فاز دوم توسعه، مرکز دوم خود را در ساختمان پاسداران – نبش نیستان نهم راه اندازی کرده است.»

در این فراخوان آمده است: «با توجه به ظرفیت‌های موجود امکان پذیرش ۸۰ شرکت و استقرار برای متقاضیان در مرکز دوم پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واقع در خیابان پاسداران مهیا است.»

بر اساس فراخوان جذب شرکت‌های دانش‌بنیان؛ متقاضیان می‌توانند درخواست های خود همراه با مدارک مورد نظر را از طریق ثبت نام در سامانه ideacup.ir ارسال کنند تا تقاضاهای ارسالی، مورد بررسی قرار گرفته و در صورت ارزیابی مثبت دعوت به مصاحبه به عمل آید. متقاضیان می‌توانند برای اطلاع بیشتر با تلفن های پارک تماس حاصل نمایند.

در ادامه این فراخوان آمده است: «مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی در طرح‌های منتخب، ارائه خدمات مشاوره‌ای تجاری سازی مانند فنی مهندسی، مالی، حسابداری، بازاریابی، برندسازی، صادرات، حقوقی، ثبت اختراع، جلب سرمایه‌گذار و... از جمله امکاناتی است که به شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تعلق می‌گیرد.»

 

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامیشرکتهای دانش بنیانفراخوان جذبواحدهای فناورپارک علم و فناوری


۱ رای