برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات پایان ترم

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۴ کد خبر : ۲۱۹۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۱۰
جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۶-۹۵ واحد اهواز با حضور اعضای هیات رئیسه و سایر عوامل اجرایی برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات پایان ترم

به گزارش روابط عمومی واحد اهواز در این جلسه که به منظور برنامه ریزی لازم و بسیج امکانات و نیروهای اجرایی امتحانات برگزار شد دکتر شهرام لک در جمع اعضای هیات رئیسه واحد اهواز با تاکید بر برگزاری منظم و استاندارد امتحانات، به شخصی سازی به عنوان یکی از مولفه های این استاندارد سازی اشاره نمود و گفت: برای نخستین بار تلاش شده تا با برنامه ریزی دقیق حوزه معاونت آموزشی واحد و همکاری سایر بخش های دانشگاه، ضمن تکریم دانشجویان عزیز، زمینه برگزاری امتحاناتی استاندارد برای ارزشیابی مناسب از وضعیت تحصیلی دانشجویان را فراهم سازیم.

رئیس واحد اهواز آرامش دانشجویان و دقت در اجرا و برگزاری امتحانات را از مهمترین وظایف دانشگاه دانست و گفت: بحمدالله با تمهیدات اندیشیده شده در زمان برگزاری امتحانات که ماه مبارک رمضان تلاقی دارد دانشجویان عزیز می توانند با آرامش کامل و دقت و تمرکز، در محل برگزاری امتحانات خود حضور یافته و موفق باشند.

لک با بیان اینکه به عومال اجرایی رعایت ضوابط برگزاری امتحانات را یادآوری کرده ایم، افزود: تلاش شده برای رفاه حال دانشجویان بدهکار با ارائه بسته های مختلف دانشجویان زمینه حضور حداکثری را بر سر جلسه های امتحانات قراهم کرده تا هیچ دانشجویی بدلیل بدهی از امتحانات پایان ترم محروم نشود.

وی گفت: بزودی این خدمات و بسته های حمایتی پیش بینی شده از طرف مختلف به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

رئیس واحد نحوه ارائه خدمات دانشگاه به دانشجویان بدهکار جهت اخذ کارت ورود به جلسات امتحانات، پیگیری راه اندازی باجه های امانات، نحوه زمان بندی امتحانات، شیوه برنامه ریزی و استفاده از مراقبین و ناظران داخلی واحد و... را از جمله موارد طرح شده در جلسه هماهنگی پیش از امتحانات واحد اهواز برشمرد.

 

کلید واژه ها: امتحاناتدانشجویان بدهکاربرگزاری امتحانات


۲ رای