برگزاری مسابقه ۳MT در هفته پژوهش

۰۵ آذر ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد خبر : ۲۲۹۶ اخبار شاخص اطلاعیه ها رویدادها
تعداد بازدید:۵۰۴

 

‌‌‌

 

دوره‌ی مسابقه‌ی «ارائه پژوهش در سه دقیقه» توسط واحد پژوهش دانشکده‌ی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در تاریخ دوشنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. در این مسابقه هر شرکت کننده تنها سه دقیقه فرصت دارد تا در مقابل داوران و تماشاگران پژوهش خود را به وسیله‌ی یک اسلاید پاورپوینت ارائه دهد. آخرین مهلت ارسال آثار ۶ دی ماه می‌باشد.

در صورت تمایل به شرکت در این مسابقه پس از مطالعه ی دقیق آئین نامه و راهنمای ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام آثار خود را به آدرس competition_3mt@yahoo.com ارسال کنید. برای کسب اطلاع از جزئیات و نیز نحوه ی شرکت در مسابقه به آدرس‌های زیر می توانید مراجعه کنید: در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا بروز هرگونه مشکل در ثبت نام می‌توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۲ از طریق شماره ۹-۳۳۳۴۸۳۳۶ و ۴-۳۳۳۴۸۳۲۰ داخلی ۳۵۱۱ و یا ایمیل ahvazpajouhesh@yahoo.com با آقای مهندس جوانمردزاده ، کارشناس پژوهش دانشکده مهندسی و یا از طریق ایمیل areza.mech@gmail.com با دکتر رضا، دبیر علمی مسابقه در تماس باشید.
.

لطفاً جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر فایل پیوست ذیل را دریافت نمائید.

کلید واژه ها: معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامیبرنامه های هفته پژوهش و فناوری واحد اهوازمعاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد اهواز


لینک دانلود فایل

۲ رای