تقدیر مسئول بسیج دانشجویی خوزستان از تعاملات سازنده با دانشگاه آزاد اسلامی

۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد خبر : ۲۲۹۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۱۲
تقدیر مسئول بسیج دانشجویی خوزستان از تعاملات سازنده با دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی واحد اهواز – بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی خوزستان با تشکر از همکاری مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان با بسیج دانشجویی، این دوره را نقطه عطف همکاری بین دو نهاد انقلابی برشمرد و افزود: واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان در تمامی برهه‌های حساس، دارای فضایی آرام، بدون تنش و عقلانی بوده و این شاخصه از مهمترین ویژگی‌های همکاری صمیمانه دو مجموعه است.

مسئول بسیج دانشجویی استان که در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان و در جمع رؤسای واحدها و شوراهای تخصصی این استان حضور یافته بود از برگزاری سلسله جلسات مستمر و تماس‌های مستقیم با رؤسای واحدهای دانشگاهی استان به عنوان دیگر ویژگی مثبت مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان پرداخت و گفت: بدون تعارف، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای بین بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان برقرار است و این روحیه مسئولین دانشگاه قابل تقدیر و ستایش است.

شهریاری از وجود این همه دانشجو در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک سرمایه عظیم نام برد و خاطرنشان کرد: مسئولین دانشگاه باید اهتمام ویژه ای برای پرورش نسل جوان و انقلابی داشته باشند و بحمدالله این روحیه در مدیران فعلی دانشگاه آزاد اسلامی به خوبی و به وفور ملاحظه و مشاهده می‌شود، که جای تشکر ویژه دارد.

وی به موفقیت‌های جبهه اسلام در سوریه و عراق در آستانه سالروز ۱۶ آذر و روز گرامیداشت دانشجو اشاره کرد و گفت: ۱۶ آذر امسال بهترین فرصت برای تبیین اثرات مهم این پیروزی، یعنی پیروزی جبهه مقاومت بر داعش و تکفیری‌ها است و تشکل‌ها و بسیج دانشجویی می‌توانند با برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی و تریبون آزاد دانشجویی به بهترین شکل موضوع را تبیین نمایند.

مسئول بسیج دانشجویی استان به قدرت بالای حزب الله و جریان مقاومت یعنی نیروی‌های مردمی، بسیج، سپاه و... اشاره کرد و گفت: نیروهای مردمی عراق و سوریه، بسیج، سپاه و... توانستند در جبهه‌ای که دشمنان از صدر اسلام در مقابل حضرت امیرالمومنین (ع) باز کرده بودند را در قرن جاری پیروز شوند و اهمیت دادن به این پیروزی بزرگ وظیفه هر مسلمان و آزاده ای است.

شهریاری این پیروزی را به عنوان یک پیروزی تاریخی قلمداد کرد و افزود: پیروزی رزمندگان اسلام در سوریه و عراق، پیروزی اسلام در مقابل سپاه کفر، تکفیر، تزویر و دشمنان دین و اسلام بود که به وقوع پیوست.

وی از بسیج به عنوان نیرویی الهی و لایزال نام برد و ادامه داد: بسیج دانشجویی در استان همیشه در چارچوب منویات مقام معظم رهبری و قوانین شورای انقلاب فرهنگی تلاش کرده نقش مشورتی خود را ایفاد نماید و تاکنون نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی استان کاملاً مشهود و مؤثر بوده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان از برگزاری دوره طرح ولایت، برگزاری سالانه یادواره شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی و سالگرد تدفین شهدای گمنام واحدها و برنامه‌های فرهنگی، اعتقادی و معرفتی به عنوان بخشی از برنامه‌های بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی تشکر نمود و تاکید کرد: حضور شهدای گمنام در واحدها سبب برکات بسیاری برای دانشگاه آزاد اسلامی بوده و ما همه مدیون خون پاک این شهدا هستیم.

کلید واژه ها: ریاست محترم واحد اهوازدفتر بسیج دانشجویی دانشگاه


۱ رای

نظر شما :