سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان تاکید کرد :

بسیج تمام واحدهای دانشگاهی برای استقبال از سال تحصیلی جدید

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۰ کد : ۲۴۵۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۱۹
واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان همه امکانات و نیروهای خود را برای استقبال از سال جدید تحصیلی بسیج و آماده کنند.

‌‌‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز:

حجت الاسلام دکتر فرج اله براتی دبیر هیات امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در بیست ششمین جلسه شورای آموزشی این استان با تاکید به شروع سال تحصیلی جدید ۹۸-۹۷ از ۲۴ شهریور ماه تاکید کرد: مدیران گروه های آموزشی به منظور رسیدگی به امور آموزشی و راهنمایی دانشجویان حضور فعالی داشته باشند.

وی بابیان اینکه پذیرش دانشجو بدون آزمون از طریق مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در حال انجام است گفت: با توجه به نزدیکی پایان ثبت نام، واحدهای دانشگاهی برای استقبال از دانشجویان و همچنین ثبت نام ورودی های جدید برنامه ریزی و اقدامات لازم را انجام دهند.

وی همچنین در این نشست خواستار توجه و نظارت بر اجرای دقیق امتحانات، رعایت بخشنامه ها و آئین نامه های آموزشی، اطلاع رسانی مناسب و ارائه انواع تسهیلات مالی و رفاهی از سوی واحدهای دانشگاهی شد.

دکتر شهرام شهرویی رئیس دبیرخانه هیئت امنادانشگاه آزاد اسلامی خوزستان نیز در این نشست که با حضور معاونین آموزشی واحدها و مراکز دانشگاهی این استان برگزار شده بود، با تاکید به برگزاری منظم کلاسها براساس برنامه اعلام شده گفت: واحدهای دانشگاهی نسبت به تشکیل ستاد ثبت نام و استقبال از دانشجویان برنامه ریزی نمایند. وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار توجه کافی واحدهای دانشگاهی به تبلیغات و اطلاع رسانی توانمندیها و ظرفیتهای دانشگاهی شد و گفت: واحدهای دانشگاهی اطلاع رسانی گسترده از توانمندیهای واحد به دانشجویان، اساتید و کارکنان بویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی انجام دهند.

‌‌‌‌‌‌

https://eitaa.com/azadahvaznews97

https://sapp.ir/iauahvaz97


۴ رای