با حضور امام جمعه موقت اهواز

برگزاری مراسم گرامیداشت شهید دانش آموخته واحد اهواز

۱۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۱ کد : ۲۴۸۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۲
ـ مراسم گرامیداشت و یاد بود شهید اسماعیل شفیع نژاد دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با حضور امام جمعه موقت اهواز در مسجد پیامبر اعظم(ص) این دانشگاه برگزار شد.
برگزاری مراسم گرامیداشت شهید دانش آموخته واحد اهواز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز:

در این مراسم که با حضور گسترده دانشجویان، اساتید و کارکنان واحد اهواز برگزار شده بود، حجت الاسلام میر احمد رضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه خون شهدای کشورمان، امتداد خون کربلاست گفت: امروز دانشجویان و جوانان با بصیرت و آگاهی در مقابل همه توطئه‌ها و خباثت دشمنان این کشور و نظام ایستاده‌اند.

وی با تصریح به اینکه آمریکا برای هیچ کس حتی دوستان خود ارزشی قائع نیست گفت: امروز دیدید که رئیس جمهور آمریکا چگونه با عربستان سعودی که از نزدیکترین دوستان اوست، برخورد می‌کند.

حاجتی در ادامه با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس، امام راحل (ره) اسوه‌ای نمونه در جهان خواند و گفت: امروز نیازمند ایجاد یک علم و درس نامه جدید برای شناخت و راهبردهای امام راحل (ره) در دانشگاه هستیم.

در این مراسم که حجت السلام دکتر فرج اله براتی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان، معاونین فرهنگی و دانشجویی استان و جمعی از تشکلهای دانشجویی نیز حضور داشتند، از خانواده شهید شفیع نژاد تقدیر شد.

‌‌‌‌

https://eitaa.com/azadahvaznews97

https://sapp.ir/iauahvaz97